Magle nieckowe serii FI do pralni

Najwyższej jakości magle nieckowe w rozsądnych cenach.

Magle nieckowe IMESAMagle IMESA zapewniają doskonałą jakość prasowania.

Magle nieckowe są idealnym rozwiązaniem dla pralni w restauracjach, hotelach, a także domach opieki, czy domach pomocy społecznej. Świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie liczy się dbałość się o szczegóły.

Aby sprostać oczekiwaniom Klientów, magle nieckowe IMESA produkowane są w kilku wariantach długości walca tj. od 1 do 2 metrów, co odpowiada najczęstszym potrzebom wymienionych powyżej pralni. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że magiel nieckowy o długości 2 metrów jest urządzeniem niespotykanym u innych producentów, którzy od tej długości produkują znacznie droższe magle pasowe.

DOSTĘPNE WERSJE
DŁUGOŚĆ WALCA: 1M 1,25M 1,5M 1,75M 2M
Średnica walca: 250 mm 250 mm 250/330 mm 250/330 mm 330 mm
Szybkość: 1-10
m/min
1-10
m/min
1-10
m/min
1-10
m/min
1-10
m/min
Podgrzew elektr. 4,5 kW 5,4 kW 7,5 kW 10,5 kW 13,5 kW

Co wyróżnia magle nieckowe IMESA:

Magle nieckowe serii FI są unikalne, ponieważ zastosowano w nich, aż trzy opatentowane przez IMESA rozwiązania techniczne tj.:

 1. Siłownik liniowy: umożliwiający kontrolę docisku walca prasującego i modyfikację programu prasowania w zależności od rodzaju tkaniny.
 2. Drążek skrętny: zapewniający jednolity docisk na całej długości walca, co pozwala na uzyskanie doskonałego efektu prasowania.
 3. Panel bezpieczeństwa: zapewnia maksimum ochrony osobie pracującej przy maglu.

Sterownik:

Magle standardowo wyposażane są w sterownik mikroprocesorowy IM7, który umożliwia:

 1. Łatwą obsługę przy pomocy kilku czytelnych przycisków.
 2. Odczyt aktualnych ustawień urządzenia na wyświetlaczu ciekłokrystalicznym.
 3. Korzystanie z ponad 30 programów maglowania, które mogą być dowolne modyfikowane oraz nazywane
 4. Tworzenie własnych programów maglowania.
 5. Elektroniczną kontrolę prędkości, temperatury i szybkości prasowania.
 6. Aktywowanie funkcji „Cool down” w celu oszczędzania energii (po wciśnięciu przycisku magiel pracuje nadal umożliwiając dalsze maglowanie, aż do spadku temperatury poniżej 80 stopni Celsjusza).
 7. W trybie pracy automatycznej magiel samodzielnie dobiera szybkość maglowania do zadanej temperatury, dzięki czemu może być obsługiwany przez osoby, które nie posiadają doświadczenia w obsłudze tego typu urządzeń.
 8. Wszystkie błędy w pracy zapisywane są w pamięci sterownika, co umożliwia ich późniejszy odczyt, analizę oraz wyeliminowanie w przyszłości, jak również znacznie ułatwia czynności konserwacyjne.