Magle

WYBIERZ TYP URZĄDZENIA:

Magle pralnicze IMESA  - podstawowe informacje

Firma IMESA, od lat produkuje przemysłowe magle pralnicze. Urządzenia te cieszą się niesłabnącą popularnością na rynku Europejskim z kilku powodów. Przede wszystkim wyróżnia je doskonały stosunek jakości do ceny. Podkreślić należy, że wszystkie magle IMESA objęte jest standardowo 2 letnią gwarancją producenta. 

Jak wiadomo przemysłowe urządzenia pralnicze nierzadko eksploatowane są niemal bez przerwy, a mimo tego IMESA jest w stanie zagwarantować ich bezawaryjność nawet przy ekstremalnym systemie pracy.

Atrakcyjne ceny

Magle IMESA, pomimo wysokiej jakości wykonania oraz niezawodności można nabyć po bardzo atrakcyjnych cenach, które potrafią wynosić nawet o 1/3 mniej niż porównywalne urządzenia prasowalnicze innych uznanych marek.

Wersje

Na gamę magli IMESA składają się magle nieckowe oraz pasowe. Szczegółowe informacje na ich temat dostępne są po wybraniu odpowiedniego typu urządzeń. Łączy je jednak wyjątkowo intuicyjna obsługa, specjalnie opatentowane rozwiązania zwiększające wydajność i jakość maglowania, a także stosowane w obu typach magli systemy bezpieczeństwa zapewniające ochronę pracownikom pralni.

Łatwa obsługa

W zakresie łatwości obsługi wskazać należy, iż magle pralnicze IMESA obsługiwane są za pomocą zaledwie kilku przycisków. Wyposażenie ich w sterownik elektroniczny umożliwiło stworzenie gotowych programów maglowania, które same dopasowują temperaturę prasowania, prędkość maglowania oraz docisk walca prasującego. Ta ostatnia cecha jest z resztą innowacją firmy IMESA. Funkcji takiej nie posiadają bowiem inne urządzenia prasowalnicze dostępne na rynku. Poza gotowymi programami prasowania (zwykle aż trzydziestoma), magle mogą być w pełni programowalne przez użytkownika. Zapewniają one bowiem możliwość manualnego określenia temperatury i prędkości prasowania.

Bezpieczeństwo użytkowników

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, to maglownice IMESA wyposażone są w kilka systemów chroniących użytkownika. Zgodnie z obowiązującymi w naszym kraju przepisami BHP, urządzenia pralnicze powinny być wyposażone w przycisk umożliwiający ich natychmiastowe wyłączenie. IMESA dbając o użytkownika poszła jednak o kilka kroków dalej i wyposażyła swoje magle w specjalną belką ochronną. Jej działanie polega na tym, iż w wypadku zbliżenia dłoni zbyt blisko elementów potencjalnie stwarzających zagrożenie urządzenie natychmiast samo wyłącza się.

Bogaty wybór

Równie atrakcyjnie przedstawia się ilość modeli poszczególnych magli nieckowych i magli pasowych. Różnicuje je długość walca. Biorąc pod uwagę potrzeby użytkowników, IMESA produkuje urządzenia przeznaczone do małych pralni hotelowych (SPA, DPS etc.), a także do średnich i dużych pralni przemysłowych. Urządzenia dostępne są w rozmiarach od jednego metra, do trzech metrów długości. Dzięki temu użytkownicy zamierzający używać ich do maglowania serwetek lub obrusów nie są zmuszani do nabywania dużych magli wykorzystywanych na skalę przemysłową.

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych magli dostępne są po wybraniu odpowiedniego ich rodzaju z menu powyżej. W wypadku jakichkolwiek pytań związanych z maglami IMESA pracownicy 4laundry służą wsparciem i pomocą.